Text Box:

در اين بخش مقالات آماري و همچنين موضوعات متنوع آماري (statistical paper) ارائه شده است. براي پاسخگويي به هر گونه سوال و همچنين براي دريافت راهنمايي، مشاوره و آموزش تلفني در خصوص این موضوعات آماده پاسخگويي می باشیم. برای اطلاعات بیشتر  (مشاوره و آموزش تلفنی ) را مشاهده نمایید.

مقاله آماري spss

STATISTICAL PAPER

شيوه سفارش انجام تحلیل آماری با spss :

داده ها (در فايل اکسل)، پرسشنامه و سوالات يا فرضيات تحقيق (فرضيه هاي پايان نامه) خود را ايميل يا تلگرام نموده و تجزيه  تحليل آماري با spss    و نتيجه آزمون فرضيات را سه روز بعد دريافت نماييد.

فقط در صورتيکه استاد راهنما صحت آناليز آماري را تاييد نمود، تسويه حساب نماييد!! (بهترين شيوه ممکن تعامل با دانشجويان)

 

 

تحليلگر آماري مطمئن؛

داده هاي آماري، پرسشنامه، پروپوزال، تحليل آماري و اطلاعات شخصي شما محرمانه تلقي خواهد شد.

ضمنا بدليل اعتقادي که به خدمات آماري سالم داريم، پايان نامه آماده يا تحقيق و پروژه آماري آماده براي فروش، ارائه نمي گردد.

 

روش الكترونيك :

دنياي امروز دنياي استفاده از روشهاي الكترونيك است، اين سايت به روشي جديد و منحصر به فرد خدمات خويش را ارائه مي‌نمايد. با صرف كمترين هزينه، داده ها را ايميل نموده و تحليل آماري را مطابق نياز خويش دريافت نماييد.  پس از رضايت و تاييد، حق الزحمه را تسويه نماييد.

 

يك خدمت رايگان از طرف شركت: بررسي رايگان پرسشنامه ها

پرسشنامه يك قسمت عمده و مهم از يك تحقيق را تشكيل مي دهد كه هر گونه ايراد در آن باعث لطمات جدي به تحقيق و نتيجه آن مي گردد.

اين شركت آمادگي دارد ؛ قبل از اجراي پرسشنامه و پر كردن  آن به صورت رايگان در مورد پرسشنامه شما اظهار نظر نموده و انطباق آن با فرضيات تحقيق شما را بررسي و به شما اعلام نمايد.

تنها كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه پرسشنامه و فرضيات تحقيق خود را براي ما ايميل نماييد.

 

لزوم بهره گيري از تخصص آمارگران در تحقيقات علمي به اذعان اساتيد:

امروز همه اساتيد بزرگوار اعتراف دارند که برای انجام يک تحقيق علمي معتبر و به سرانجام رساندن پايان نامه نمي توان انتظار داشت که محقق و يا دانشجو (با گذراندن 4  يا 8 واحد درسي آمار) به تمامي روشهاي پيچيده آماري تسلط داشته باشد و  خود به تنهايي بتواند با انواع نرم افزارهاي آماري کار کرده و موضوعات آماري آنرا نيز تجزيه و تحليل کند، و لازم است از اطلاعات تخصصي و تجربه کارشناسان آمار بهره ببرد.

اما بايد دانست که فارغ التحصيلان رشته آمار به صرف اينکه در اين رشته فارغ التحصيل شده اند، توانايي انجام تحليلهاي آماري را ندارند و با توجه به دامنه بسيار وسيع کاربرد روشها و آزمونهاي آماري لازم است تجربه و تخصص لازم را در اين زمينه کسب نمايند.

اين سايت با در اختيار داشتن تجربه و تخصص لازم در خدمت شماست. با يک ايميل يا تلفن امتحان نماييد.

روشهاي نمونه گيري آماري كه عموما در تحقيقات و پژوهشهاي كاربردي مورد استفاده قرار مي گيرد، و همچنين موضوع تعييين حجم نمونه در اين بخش بررسي شده است.

قابليت اعتماد (پايايي يا Reliability)  و همچنين اعتبار (روايي يا Validity) يك پرسشنامه يا ابزار اندازه گيري، كه متاسفانه گاهي مورد غفلت  پژوهشگران قرار مي گيرد، در اين بخش ارائه شده است. . . .

درباره نرم افزار ايويوز ، اقتصاد سنجي و کاربرد آمار در زمینه تجزیه و تحلیل متغیرها و داده های اقتصادی بيشتر بدانيم . . .

به جهت آشنايي بيشتر با شيوه كار ما ، نمونه اي از تجزيه و تحليل انجام شده در اختيار متقاضيان محترم قرار مي‌گيرد تا تصوري بهتر از نتيجه خدمات شركت داشته باشند . . .

نرم افزار ليزرل Lisrel يك محصول نرم افزاري است كه به منظور برآورد و آزمون مدلهاي معادلات ساختاري طراحي و از سوي شركت بين المللي نرم افزار علمي (SSI) به بازار عرضه ...

در تحقيقات اجتماعي همواره به دنبال كشف روابط بين متغيرهاي مختلف در موضوع مورد مطالعه هستيم. به عبارت ديگر همواره بعضي متغيرها نسبت به بعضي . . . 

تعريف پرسشنامه، اصول كلي تنظيم پرسشنامه، اجزاء اصلي آن  و  همچنين معرفي ابزار ديگر جمع آوري داده ها يعني مصاحبه در اين بخش ارائه شده است. . . .

تحقيقات همبستگي كه بر حسب هدف به سه دسته:   مطالعه همبستگي دو متغيري، تحليل رگرسيون و تحليل ماتريس همبستگي يا كواريانس تقسيم مي‌شود، در اينجا بررسي شده است.

سري زماني يكي از شاخه هاي اصلي علم آمار است كه در ساير رشته هاي علوم مانند ژئوفيزيك، اقتصاد، مهندسي ارتباطات و هواشناسي و . . . كاربرد فراواني دارد.  . . .

روزگاري هنگامي كه »كاوه آهنگر« با پتك خود بر آهن تافته اي مي كوبيد با نيم نگاهي به فرآورده خود كيفيت آنرا برانداز مي كرد. اما  . . . . نرم افزار ميني تب (Minitab) نيز ابزار ماست.

آيا مي توان به صورت خودآموز ، طريقه كار و بهره برداري از نرم افزار spss  را فرا گرفت؟ اشكالات حين كار را از چه كسي بايد بپرسيم؟   . . .  اين صفحه را بخوانيد. . .

با توجه به آرشيو دقيق و منظم اطلاعات در بازار بورس و رواني ،شفافيت و آساني دسترسي به ديتا، بسياري از محققان و دانشجويان اين زمينه را براي تحقيقات خود انتخاب مي کنند...

مطالب و مقالات آماري قرار داده شده روي سايت با صرف وقت و هزينه فراهم شده است.

خواهشمند است هر گونه بهره برداري با ذکر نام اين سايت و حتما لينک مستقیم به آن انجام شود.

داراي گريد مرکز آمار ايران، نماد ساماندهي، نماد اعتماد الکترونيک، تجربه 14 ساله

هر زماني و هر مکاني که به تحليلگر  SPSS براي فصل چهارم پايان نامه نياز پيدا نموديد، اين عبارت را گوگل کنيد:   شرکت آماري اطمينان شرق

فرضيه يا فرضيات تحقيق چگونه تدوين مي شود، تعريف فرضيه چيست؟ براي آزمون فرضيات تحقيق از چه روشها و آزمونهاي آماري استفاده مي شود . . .

خانواده اطمينان شرق:

 

سايت اصلي شرکت، انجام تحليل آماري با نرم افزار:

spss-iran.ir

 

سايت مدلسازي معادلات ساختاري با ليزرل و آموس:

lisrel.ir

 

سايت تحليل اقتصادسنجي با ايويوز و Microfit:

eviews-iran.ir

 

سايت مدل يابي معادلات ساختاري با Smart Pls:

smartpls.ir

 

سایت انجام تحلیل سلسله مراتبی و مقايسات زوجي:

expertchoice.ir

فرآيند انجام تحليل آماريفرآيند انجام تحليل آماري

جايزه داريد! اگر مطمئن تر از ما در  موضوع تحليل آماري با SPSS يافتيد!!  :

1- گواهينامه صلاحيت شرکت آماري از مرکز آمار ايران

2- نماد اعتماد الکترونيک

3- نماد ساماندهي

نمادهاي فوق را در تمام صفحات سايت مي توانيد ببينيد.

تمـاس با مشاور و تحليلگر آماري SPSS (پاسخگويي به تماس ها و تلگرام ها توسط خانم دهقان)

تلگرام سفارش تحليل09198180991  يا  @dehghan_hadise   (تلگرام را بهترين وسيله ارتباطي مي دانيم)

ايميل :  mojtaba.farshchi@gmail.com          -    تلفن ثابت در تهران: 02188247683

تلفن دفتر مشهد: 05137410739  -  همراه داراي تلگرام: 09198180991

تلفن ثابت سفارش تحليل در شهر تبريز (غرب کشور):      04136610647

تلفن ثابت قبول تحليل در شهر بيرجند (جنوب کشور):      05632232526   - کانال تلگرام@spss_iran

براي دريافت مشاوره آماري، بسته مشاوره تلفني و تلگرامي spss را دريافت نماييد.

دفتر شرکت: مشهد، بلوار قرني، چهارراه مجد، ساختمان فروردين، واحد 406 (لطفا مراجعه با هماهنگي- از طريق ايميل و تلگرام به سراسر ايران خدمات مي دهيم. بعد از تاييد تحليل اوليه ارسالي، تسويه حساب نماييد!).

دانلود

کلیپ کوتاه معرفی این شرکت آماری را ببینید:

 

می توانید با کلیک بر روی آیکن مربوطه به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

اصالت يک وب سايت را با گواهي هاي قانوني آن مي توان سنجيد


logo-samandehi

شرکت آماري تاييد صلاحيت شده توسط مرکز آمار ايران